Rombat Cyclon 100Ah
✔ Rombat Cyclon 100 Ah — Baterie de pornire convențională pentru autoturisme și autoutilitare de capacitate mică.
- ✔ Capacitate: 100 Ah
- ✔ Curent de pornire la rece (CCA EN): 800 A
- ✔ Dimensiuni (L×l×H): 353*175*190mm
- ✔ Capace Kamina cu arestor de flacără — evacuare sigură a gazelor
- ✔ Grătare pozitive expandate + grătare negative cu ramă din aliaj PbCa
- ✔ Autodescărcare redusă
- ✔ Fără întreținere
✔ Garanție: 2 ani
Termeni și condiții
Garanție de rambursare în 14 de zile
Expediere: 1-3 zile lucrătoare
Specificații
| Producator | Rombat |
| Tensiune | 12V |
| Capacitate | 100Ah |
| Curent demaraj | 800A |
| Dimensiuni(LxlxH) | 353x175x190mm |
| Polaritate | Dreapta Plus |
| Garantie | 24luni |
| Start/Stop | Nu |
Fragmentul dvs. dinamic va fi afișat aici...
Acest mesaj este afișat deoarece nu ați furnizat niciun filtru și niciun șablon de utilizat.