Practik Power 154Ah DP
✔ Practik Power 154 Ah — Baterie de pornire din linia specială Rombat pentru distribuitori.
- ✔ Capacitate: 154 Ah
- ✔ Curent de pornire la rece (CCA EN): 900 A
- ✔ Dimensiuni (L×l×H): 514*218*218mm
- ✔ Capace Kamina cu arestor de flacără
- ✔ Grătare expandate din aliaj PbCa — fără întreținere
- ✔ Autodescărcare redusă
✔ Garanție: 2 ani
Termeni și condiții
Garanție de rambursare în 14 de zile
Expediere: 1-3 zile lucrătoare
Specificații
| Producator | Rombat |
| Tensiune | 12V |
| Ah | 154Ah |
| Curent demaraj | 900A |
| Dimensiuni(LxlxH) | 514x218x218mm |
| Polaritate | Dreapta Plus |
| Garantie | 24luni |
| Start/Stop | Nu |
Fragmentul dvs. dinamic va fi afișat aici...
Acest mesaj este afișat deoarece nu ați furnizat niciun filtru și niciun șablon de utilizat.