Practik Power 130Ah DP
✔ Practik Power 130 Ah — Start battery from the Rombat special distributor line.
- ✔ Capacity: 130 Ah
- ✔ Cold-cranking current (CCA EN): 900 A
- ✔ Dimensions (L×W×H): 345*175*238mm
- ✔ Kamina caps with flame arrester
- ✔ Expanded PbCa alloy grids — maintenance-free
- ✔ Low self-discharge
✔ Warranty: 2 years
Termeni și condiții
Garanție de rambursare în 14 de zile
Expediere: 1-3 zile lucrătoare
Specifications
| Producator | Rombat |
| Tensiune | 12V |
| Ah | 130Ah |
| Curent demaraj | 900A |
| Dimensiuni(LxlxH) | 345x175x238mm |
| Polaritate | Dreapta Plus |
| Garantie | 24luni |
| Start/Stop | Nu |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because you did not provide both a filter and a template to use.